Hardware, Internet, Komunikace

Zvonek s kamerou

Dveřní komunikátor, lidově řečeno "zvonek s kamerou", je komunikační zařízení pro zvýšení komfortu a bezpečnosti Vaší firmy nebo domácnosti. Díky němu můžete nejen komunikovat s Vašimi návštěvníky, ale také dálkově otevírat dveře či vrata, a zároveň vidět, koho vlastně vpouštíte dovnitř.

Společnost ProPC pro Vás na základě Vašich představ a požadavků vypracuje návrh realizace takového zařízení. Vybereme pro Vás nejvhodnější a cenově nejvýhodnější variantu, a instalaci provedeme profesionálně, na základě našich bohatých zkušeností.

Váš nový "zvonek s kamerou" budete moci obsluhovat nejenom přímo z objektu, ve kterém bude tento dveřní komunikátor naistalovaný, ale vlastně z libovolného místa na světě. Bude Vám k tomu stačit VoIP telefon, stolní počítač či notebook, nebo třeba jenom chytrý mobil.

Představte si situaci, že sedíte například ve své kanceláři, ale u Vašich domovních dveří někdo zazvoní. Nejenom že budete moci s tímto člověkem hovořit, ale také ho díky vestavěné kameře uvidíte. Pokud se rozhodnete, můžete ho klidně pustit dál, i když fyzicky budete úplně někde jinde.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :