Hardware, Internet, Komunikace

Zvonek s kamerou

Dveřní komunikátor, lidově řečeno "zvonek s kamerou", je komunikační zařízení pro zvýšení komfortu a bezpečnosti Vaší firmy nebo domácnosti. Díky němu můžete nejen komunikovat s Vašimi návštěvníky, ale také dálkově otevírat dveře či vrata, a zároveň vidět, koho vlastně vpouštíte dovnitř.

Společnost ProPC pro Vás na základě Vašich představ a požadavků vypracuje návrh realizace takového zařízení. Vybereme pro Vás nejvhodnější a cenově nejvýhodnější variantu, a instalaci provedeme profesionálně, na základě našich bohatých zkušeností.

Váš nový "zvonek s kamerou" budete moci obsluhovat nejenom přímo z objektu, ve kterém bude tento dveřní komunikátor naistalovaný, ale vlastně z libovolného místa na světě. Bude Vám k tomu stačit VoIP telefon, stolní počítač či notebook, nebo třeba jenom chytrý mobil.

Představte si situaci, že sedíte například ve své kanceláři, ale u Vašich domovních dveří někdo zazvoní. Nejenom že budete moci s tímto člověkem hovořit, ale také ho díky vestavěné kameře uvidíte. Pokud se rozhodnete, můžete ho klidně pustit dál, i když fyzicky budete úplně někde jinde.

Pro naší vzájemnou spolupráci není důležité, že naším sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Jestliže je vaší adresou například Praha, nebo jiný kraj České republiky, rádi za Vámi přijedeme. A navíc Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny!

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :