Webové stránky

Webové stránky

Webové stránky jsou v první řadě Vaší vizitkou. Dělají první dojem o firmě na potencionálního zákazníka, a pro někoho můžou být i jediným způsobem, jak se veřejně prezentovat zájemcům o nabízené služby nebo výrobky. Firemní webové stránky jsou totiž velmi levným způsobem sebepropagace, v porovnání se všemi ostatními druhy reklamy.

Kvalita Vaší webové stránky tak poukazuje na celkovou kvalitu služeb firmy. Představte si, co si o Vás asi pomyslí návštěvník Vašich webových stránek, pokud jsou provedené amaterským způsobem, svépomocí, obsahují neaktualizované údaje a nebo nekvalitní obrázky Vašich produktů. Webové stránky mohou být jeho první kontakt s Vaší firmou, a tak i když nabízíte kvalitní služby, může celkový dojem, kterým na potencionálního zájemce zapůsobíte, zůstat všelijaký.

Úspěšnost Vaší webové stránky záleží obzvláště na kvalitě grafického a technického zpracování, obsahu a aktuálnosti informací. Je také dobré vědět, jakým způsobem zařídit, aby webové stránky Vaší firmy uživatel snadno nalezl ve výsledcích vyhledávání. To je práce pro profesionály.

Nemáte ještě vlastní webové stránky anebo byste chtěli vylepšit ty stávající? Naše společnost ProPC s.r.o. Vám vytvoří atraktivní webové stránky přesně podle Vašich představ i finančních možností tak, aby Vám dělaly dokonalou vizitku a zaujaly potencionální zákazníky.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :