Webové stránky

Webhosting zdarma

Webhosting je pronájem virtuálního prostoru pro webové stránky, a běžné ceny za něj se mohou vyšplhat až do několika tisíc korun měsíčně. Existují však i zcela bezplatné varianty, tzv. Freehosting. Ten však obvykle nezahrnuje žádné záruky ohledně dostupnosti stránek, má omezenou funkčnost a nulovou technickou podporu. Webhosting zdarma je často podmíněn umisťováním cizí reklamy na www stránkách.

Freehosting je proto zcela nevhodný pro business řešení. Pokud je pak navíc internetová adresa Vaší firmy ve formě www.firma.poskytovatel.cz, nepůsobí to příliš důvěryhodně.

V případě, že si u naší společností necháte zhotovit webové stránky, jejichž samozřejmostí je vysoká kvalita a příznivá cena, jedním z bonusů, který od nás navíc můžete získat, je webhosting zdarma.

Neváhejte se na nás nezávazně obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně webhostingu, rádi s Vámi probereme námi nabízené služby.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :