Webové stránky

Webdesign

Přísloví "Šaty dělají člověka" platí beze zbytku o veškeré činosti v oblasti propagace. Je jasné, že to platí i o designu Vašeho webu. Zajímavý webdesign ozvláštní i stručný obsah stránek a zanechá v návštěvnících příznivý dojem.

Aby Vaše stránky návštěvníka skutečně zaujaly, měly by splňovat několik důležitých podmínek. Jejich webdesign by měl být nápaditý a kreativní. Stránky by však současně měly zůstat vkusné a barevně sladěné. Web by měl být přizpůsobený pro různé druhy internetových prohlížečů, a měl by se zobrazit optimalizovaný pro dané rozlišení obrazovky uživatele. Rozložení stránek by mělo být ergonomické a přehledné.

Ve společnosti ProPC s.r.o. klademe důraz nejen na samotný webdesign, ale zároveň na pečlivé technické zpracování a snadnou orientaci ve stránkách - charakteristiky, které jsou pro Váš web opravdu zásadní.

Webové stránky pro Vás vyrobíme v řádu několika dnů, profesionálně, a s originálním moderním webdesignem. Vše s důrazem na Vaše individuální požadavky a finanční možnosti.

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :