Webové stránky

Web hosting zdarma

Web hosting je pronájem prostoru pro Vaše webové stránky. Běžně se ceny za něj pohybují v řádech stokorun až tisíců korun měsíčně. Existují i bezplatné varianty, tzv. Freehosting. Ten Vám však obvykle nezaručí bezchybnou funkčnost Vašeho webu a zcela chybí i technická podpora. S freehostingem je často spojeno umístění reklamy či loga poskytovatele na Vašich stránkách. Díky všem těmto omezením je Freehosting použitelný snad jen pro nenáročné osobní prezentace, studentské projekty apod.

Pokud si u nás necháte zhotovit či přepracovat webové stránky, je samozřejmostí, že jejich provedení bude profesionální a přitom za příznivou cenu. Jedním z bonusů, který od nás navíc můžete získat, je web hosting zdarma.

V takovém případě však web hosting zdarma neznamená, že získáte nějaké omezené služby. Jde zkrátka o to, že si Vás jako zákazníka vážíme, a můžeme Vám nabídnout vždy něco navíc. Neváhejte se na nás nezávazně obrátit, rádi s Vámi vše probereme.

Sídlem naší společnosti jsou Teplice. Rádi však za Vámi přijedeme i do Mostu, Chomutova, Ústí nad Labem či Děčína. Pokud sídlite mimo Ústecký kraj, nevadí. Praha je velmi blízko a rádi Vás navštívíme i v dalších regionech České republiky.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :