Mobilní aplikace

Vývoj Software

V dnešní době je stolními počítači, notebooky, tablety a chytrými telefony vybavena každá moderní firma. Není divu, tuto techniku lze s využitím vhodného software využívat v podnikání různými způsoby.

Různé počítačové programy či mobilní aplikace lze využít jak v návaznosti na dodavatele a zákazníky, tak i na samotné zaměstnance firmy. Na trhu je nepřeberné množství nejrůznějšího software, pro všechny obory lidské činnosti.

Máte-li však specifické požadavky na software, a žádný z dostupných programů ji nesplňuje, řešením je vývoj software na míru.

Naši programátoři jsou spolehliví a mají s vývojem software na zakázku bohaté zkušenosti. Rádi proto vyhovíme jakýmkoli představám, které by Váš program nebo mobilní aplikace pro Android či iPhone/iPad měly splňovat.

Obraťte se na nás, a my se vývoji Vašeho software budeme věnovat na profesionální, přesto však cenově dostupné úrovni.

Sídlem naší společnosti jsou Teplice. Rádi však za Vámi přijedeme i do Mostu, Chomutova, Ústí nad Labem či Děčína. Pokud sídlite mimo Ústecký kraj, nevadí. Praha je velmi blízko a rádi Vás navštívíme i v dalších regionech České republiky.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :