Mobilní aplikace

Vývoj Software

V dnešní době je stolními počítači, notebooky, tablety a chytrými telefony vybavena každá moderní firma. Není divu, tuto techniku lze s využitím vhodného software využívat v podnikání různými způsoby.

Různé počítačové programy či mobilní aplikace lze využít jak v návaznosti na dodavatele a zákazníky, tak i na samotné zaměstnance firmy. Na trhu je nepřeberné množství nejrůznějšího software, pro všechny obory lidské činnosti.

Máte-li však specifické požadavky na software, a žádný z dostupných programů ji nesplňuje, řešením je vývoj software na míru.

Naši programátoři jsou spolehliví a mají s vývojem software na zakázku bohaté zkušenosti. Rádi proto vyhovíme jakýmkoli představám, které by Váš program nebo mobilní aplikace pro Android či iPhone/iPad měly splňovat.

Obraťte se na nás, a my se vývoji Vašeho software budeme věnovat na profesionální, přesto však cenově dostupné úrovni.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :