Mobilní aplikace

Vývoj mobilních aplikací

Takzvaná chytrá zařízení, jako například mobilní telefony a tablety, zažívají v současnosti boom. Smartphony jsou zkrátka fenoménem dnešní doby také díky neskutečnému poklesu jejich ceny za posledních několik let. Vzhledem ke stále se rozšiřující nabídce mobilních aplikací roste také praktické využití těchto zařízení.

Miliony uživatelů mobilních aplikací

Chytrý telefon již dnes používá zhruba každý sedmý obyvatel naší planety. Získat jednu miliardu uživatelů smartphonů trvalo tomuto průmyslovému odvětví zhruba šestnáct let. Přitom druhé miliardy uživatelů má být dosaženo nejpozději do roku 2016. V samotné České republice už má chytrý mobilní telefon čtvrtina lidí, a jejich nárůst se dál zrychluje. Do konce roku 2013 by ho už mohla vlastnit téměř třetina obyvatel ČR. Již loni u nás dosáhl počet uživatelů mobilního internetu čísla tři miliony a 300 tisíc uživatelů. Meziročně došlo k nárůstu o téměř 750 000 uživatelů. Asi dvě třetiny všech mobilních telefonů, které si u nás zákazníci kupují, jsou smartphony.

Protože se také výrazně zjednodušilo ovládání chytrých telefonů a tabletů, dokáží dnes bez problémů pracovat s mobilními aplikacemi všechny generace, včetně dětí i důchodců.

Získejte nové zákazníky

Zástupy těchto uživatelů smartphonů a tabletů se mohou stát vašimi loajálními zákazníky, pokud jim dokážete nabídnout vhodnou mobilní aplikaci! A přitom to vůbec nemusí být složité a bůhví jak drahé, jak si možná myslíte. Stačí se obrátit na vhodného partnera, který má s touto oblastí bohaté zkušenosti. Rádi bychom se pro vás stali právě takovýmto partnerem. Vývoj mobilních aplikací ve společnosti ProPC probíhá na profesionální úrovni, a přitom zůstává cenově dostupný nejenom velkým firmám, ale i menším organizacím.

Váš nápad zrealizujeme

Na samotném začátku vývoje mobilní aplikace přitom může být jen nějaká zajímavá idea či námět, se kterým se na nás obrátíte. Při konzultaci, která je u nás zcela zdarma, vám pomůžeme si celou věc ujasnit, a k vaší myšlence přidáme kupu našich vlastních nápadů. Bude záležet jenom na vás, zda se rozhodnete pro spolupráci s naší společností. Můžeme vám také navrhnout, že výhodnější než mobilní aplikace by ve vašem případě byl web optimalizovaný pro mobilní zařízení. I v oblasti tvorby webu vám toho můžeme mnoho nabídnout.

Rozhodnete-li se svěřit vývoj vaší mobilní aplikace do našich rukou, vytvoříme vám ji přesně podle vašich představ a požadavků. Vždy také bereme v potaz vaše finanční možnosti. Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro obě hlavní platformy - Android i iOS (iPhone / iPad). S výběrem vhodné platformy vám rádi pomůžeme.

Proces vývoje mobilní aplikace

Poté, co si společně ujasníme, jaký má být účel požadované aplikace a jakému okruhu uživatelů bude určena, vám nejprve vytvoříme maketu aplikace, tzv. "wireframe". Někdy se též používá označení "mockup". Takto vytvořený model slouží pro lepší pochopení, jak bude aplikace řešena. Jde o návrh definující funkce, obsah a rozmístění ovládacích prvků aplikace.

Následuje tvorba grafického návrhu, kde už se řeší konkrétní detaily jako použíté obrázky, barvy a vizuální styl aplikace. Při vývoji aplikace můžeme využít vámi dodané grafické podklady, manuály a fotografie. Veškeré grafické materiály, potřebné pro vývoj vaší mobilní aplikace, kompletně připravíme.

Poté co je schválená grafika, se do práce pustí naši programátoři. Po celou dobu, kdy probíhá vývoj mobilní aplikace, s vámi zůstáváme v úzkém kontaktu a informujeme vás o průběhu prací. Jakmile se vše dostane do závěrečné fáze vývoje, zpřístupníme vám testovací verze aplikace, které si můžete vyzkoušet. Samotný vývoj může někdy trvat několik týdnů, záleží na rozsahu vyvíjené aplikace. Tuto dobu dokážeme kvalifikovaně stanovit na začátku procesu, a děláme maximum pro to, abychom vždy dodrželi domluvené termíny.

Po odladění případně nalezených chyb a nepřesností, jakmile je aplikace z vaší strany akceptována, se postaráme o distribuci mobilní aplikace. Vytvořenou mobilní aplikaci umístíme na Google Play Store - pokud je určena pro Android, nebo do App Store - u aplikací určených pro platformu Apple iOS. Také za vás projdeme celým schvalovacím procesem, který zejména u mobilních aplikací určených pro iPhone nebo iPad není pouhou formalitou. Každá nová aplikace se zkoumá z různých hledisek od technického provedení, přes estetické či bezpečností hledisko, až po nezávadnost samotného obsahu.

Nepropásněte příležitost

Pokud uvažujete o vývoji mobilních aplikací pro vaší firmu či organizaci, nerozpakujte se nás kontaktovat. Vaše konkurence rozhodně nespí, a pokud si v oblasti mobilních aplikací necháte takzvaně ujet vlak, mohou se takto vzniklé škody později napravovat jenom velmi obtížně.

Mnoho uživatelů už dnes používá své mobilní zařízení častěji než stolní počítače, nejenom v práci či doma, ale také na cestách a při všech možných příležitostech. Rádi vám otevřeme cestu k novým možnostem ve stále se rozvíjejícím světě mobilních aplikací.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :