Webové stránky

Vytvoření webu

V dnešní době je používání internetu samozřejmostí, a webová prezentace Vaší firmy je nezbytná, chcete-li obstát v konkurenčním boji. Neměli byste podcenit ani to, jak Vaše prezentace navenek působí. Pokud Vás zákazník ještě nezná, musí se spoléhat na dojem, který na něj uděláte prostřednictvím Vašeho webu.

Využijte veškerých výhod, které profesionální vytvoření webu nabízí, a neváhejte nás kontaktovat. Máme osvědčený recept na efektivní stránky, a s pomocí Vašich představ a požadavků Vám vytvoříme unikátní web, který Vaše potenciální zákazníky přesvědčí o Vašich schopnostech.

Investice do vytvoření webu je velmi nízká v porovnání s výsledky, které Vám přinese. Rádi s Vámi probereme Vaše finanční možnosti, a i v případě omezeného rozpočtu najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat, a nebude na úkor výsledné kvality stránek.

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :