Webové stránky

Vytvoření webových stránek

Webové stránky jsou pomyslnou výkladní skříní prezentující Vaši nabídku. Mohou přivádět z internetu každý den nové zákazníky a těm stávajícím poskytovat zvýšený komfort - snadné nalezení Vaší adresy, otevíracích hodin, aktuálních slevových akcí a podobně.

Postaráme se Vám o vytvoření webových stránek na míru, přesně podle Vašich představ. Samozřejmě se přizpůsobíme i Vašim finančním možnostem.

Vytvoření webových stránek je něco, co byste měli svěřit profesionálům. Cena by proto neměla být jediným směrodatným kritériem. Nefunkční stránky za hubičku, které Vaši potencionální zákazníci nemají šanci najít ve výsledcích vyhledávání, jsou Vám k ničemu. Opravu svého auta také nesvěříte amatérovi, který Vám ho nějak poslepuje.

Věnujte vytvoření webových stránek vaší firmy náležitou pozornost a obraťte se na nás. Mějte konečně takové webové stránky, za které se Vaše firma nemusí stydět!

Pro naší vzájemnou spolupráci není důležité, že naším sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Jestliže je vaší adresou například Praha, nebo jiný kraj České republiky, rádi za Vámi přijedeme. A navíc Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny!

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :