Webové stránky

Výroba www stránek

Lidé dnes namísto telefonních seznamů používají internetové vyhledávače. Od každé fungující společnosti se očekává, že má svůj vlastní, kvalitně provedený web. Navzdory tomu je dnes stále mnoho firem, které síle prezentace na internetu nedůvěřují, a domnívají se, že investice do ní nemá smysl.

Díky webu však oslovíte nový typ zákazníků, kteří by o Vás jinak ani nevěděli, a máte možnost pochlubit se svými produkty a úspěchy. Kromě toho můžete například zveřejnit nejčastější otázky a odpovědi na ně (tzv. FAQ) a vyhnete se tak neustále se opakujícím dotazům. Výhod internetové prezentace je bezpočet, a je jen na Vás, zda a jak je využijete.

Výroba www stránek je naší specializací, můžete se proto na nás s důvěrou obrátit. Společně s Vámi probereme možnosti, poradíme, a na základě našich zkušeností se přizpůsobíme Vašemu rozpočtu. Výsledkem bude kvalitně provedená internetová prezentace Vaší firmy, ze které budete mít maximální užitek.

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :