Webové stránky

Výroba stránek

Webové stránky jsou důležitou vizitkou firmy a pomyslnou výkladní skříní jejich produktů nebo služeb. Pokud Vaše společnost nemá vlastní stránky, nebo je má nekvalitně provedené, pro většinu potencionálních klientů jako by ani neexistovala. Zákazníci dnes používají internet jako hlavní zdroj informací, a pokud je Vás tam obtížné najít, jste ve velké nevýhodě oproti Vaší konkurenci.

Výroba stránek pro firemní prezentaci je proces, jehož důležitost není radno podcenit. Zhotovíte-li si stránky svépomocí, ušetříte sice pár korun, v konečném důsledku ale své firmě můžete i uškodit. Zákazník pak může dát přednost tomu konkurentovi, který na něj prostřednictvím svých stránek udělal lepší dojem či zapůsobil důvěryhodněji. Pokud Vaše stránky nevypadají profesionálně, návštěvník získá pocit, že i s Vašimi produkty je to podobné.

Ve společnosti ProPC s.r.o. je výroba stránek, které jsou atraktivní a moderní, jednou z našich důležitých aktivit. Námi vyrobené stránky zároveň splňují veškeré požadavky funkčnosti včetně toho, že Vás zákazník snadno najde při vyhledávání na portálech jako je Google nebo Seznam.

S důvěrou se na nás obraťte, společně probereme Vaší představu a finanční možnosti, a vyrobíme pro Vás perfektní webové stránky, se kterými si udržíte tu nejlepší reputací!

ProPC s.r.o. je společnost, jejímž sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Je-li Vaším působištěm Praha, Plzeň, nebo jiné místo v České republice, nevadí. Rádi za Vámi přijedeme a nabídneme Vám naše kvalitní služby.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :