Webové stránky

Výroba internetových stránek

Jistě jste si dobře vědomi toho, že pokud nemá Vaše firma kvalitně provedené internetové stránky, jako by nejen ve světě internetu ani neexistovala. Zákazníci při hledání dodavatele dnes intenzivně používají internet, a pokud tam nejste k nalezení, zbytečně se o tyto zákazníky ochuzujete. Pokud navíc chcete dát najevo, že jste profesionální firma hodná důvěry, je důležitou věcí, jak vaše stránky navenek působí a vypadají.

Výroba internetových stránek je proces, který má tři důležitá kritéria. Je potřeba nabídnout hodnotný, často aktualizovaný obsah stránek. Váš web by měl být optimalizovaný pro vyhledávače, aby byl snadno k nalezení v záplavě tisíců dalších internetových stránek, a měl by mít kvalitní zdrojový kód bez syntaktických chyb. Internetové stránky by měly mít příjemný, moderní vzhled a jednoduchou navigaci, aby byly atraktivní a přitom srozumitelné pro uživatele.

S tímto vším máme bohaté zkušenosti, a jsme proto schopni Vám vyrobit internetové stránky takové, které budou Vaší firmě dělat dobré jméno. To vše za příznivou cenu, která se Vám vyplatí.

Kontaktujte nás s Vašimi požadavky, a my pro Vás rádi vypracujeme návrh podoby Vašich nových internetových stránek, a následně je zpracujeme tak, aby naprosto vyhovovaly Vašim představám.

Pro naší vzájemnou spolupráci není důležité, že naším sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Jestliže je vaší adresou například Praha, nebo jiný kraj České republiky, rádi za Vámi přijedeme. A navíc Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny!

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :