Hardware, Internet, Komunikace

VoIP telefonování

Hledáte alternativu ke službám telefonních operátorů, které jsou mnohdy předražené a zpravidla Vás omezují několikaletým závazkem? Máte stabilní připojení k internetu? V takovém případě lze využít VoIP telefonování, neboli hlasový přenos využívající Internet.

VoIP telefonování si můžete představit podobně jako zcela standardní běžné volání. Zákazník obdrží telefonní číslo, dostupné z veřejné telefonní sítě. K volání můžete dokonce využít i Váš chytrý mobil. Rozdíl je hlavně v tom, že telefonní hovory se přenášejí přes internet.

Společnost ProPC se problematikou VoIP telefonování, na bázi softwarových ústředen Asterisk, zabývá dlouhodobě. Pokud se tedy rozhodnete šetřit náklady za telefonní volání, obraťte se s důvěrou na nás. Vaši představu zrealizujeme profesionálně, s důrazem na Vaše finanční možnosti.

ProPC s.r.o. je společnost, jejímž sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Je-li Vaším působištěm Praha, Plzeň, nebo jiné místo v České republice, nevadí. Rádi za Vámi přijedeme a nabídneme Vám naše kvalitní služby.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :