Hardware, Internet, Komunikace

VoIP telefonování

Hledáte alternativu ke službám telefonních operátorů, které jsou mnohdy předražené a zpravidla Vás omezují několikaletým závazkem? Máte stabilní připojení k internetu? V takovém případě lze využít VoIP telefonování, neboli hlasový přenos využívající Internet.

VoIP telefonování si můžete představit podobně jako zcela standardní běžné volání. Zákazník obdrží telefonní číslo, dostupné z veřejné telefonní sítě. K volání můžete dokonce využít i Váš chytrý mobil. Rozdíl je hlavně v tom, že telefonní hovory se přenášejí přes internet.

Společnost ProPC se problematikou VoIP telefonování, na bázi softwarových ústředen Asterisk, zabývá dlouhodobě. Pokud se tedy rozhodnete šetřit náklady za telefonní volání, obraťte se s důvěrou na nás. Vaši představu zrealizujeme profesionálně, s důrazem na Vaše finanční možnosti.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :