Hardware, Internet, Komunikace

VoIP telefon

VoIP, neboli Voice over Internet Protocol je služba hlasového přenosu využívající datové spojení přes internet, intranet nebo lokální síť. Také se používá termín Internetová telefonie. Slouží jako alternativa k volání prostřednictvím sítě mobilních operátorů nebo pevné linky.

Důvodem pro nasazení VoIP technologie může být například záměr modernizovat podnikovou telefonní ústřednu, potřeba výrazné úspory financí za platby telefonním operátorům, nebo snaha propojit hlasovou komunikaci s podnikovými informačními systémy.

VoIP telefon (IP telefon) je telefonní přístroj uzpůsobený pro internetové volání. Na rozdíl od klasických telefonů, nepoužívá analogové telefonní rozvody, ale připojuje se přes datové rozvody do síťového routeru nebo switche). VoIP telefon lze zpravidla konfigurovat přes webový prohlížeč. Telefon s VoIP ústřednou komunikuje stejně, jako mezi sebou komunikují počítače v síti. Přístroje se spolu dorozumívají sadou komunikačních protokolů, z nichž dnes nejrozšířenější je SIP.

ProPC s.r.o. Vám nabízí implementaci řešení internetové telefonie (VoIP), založené na bázi softwarových ústředen Asterisk. K využití služby VoIP potřebujete pouze dostatečné připojení k internetu, o vše ostatní se Vám postaráme.

Chcete-li ušetřit náklady za volání prostřednictvím IP telefonie, neváhejte se na nás obrátit, a my Vám navrhneme optimální řešení.

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :