Hardware, Internet, Komunikace

Videohovory

Současná ekonomická situace nutí přinášet stále lepší výsledky za co nejnižší náklady. Doba, kdy se zaměstnanci firem účastnili seminářů či osobních setkání v různých koutech světa je ta tam, dnes se stále více využívá levnějších alternativ, jako jsou například videohovory nebo videokonference.

Ať se tedy již jedná o pravidelné firemní porady mezi různými pobočkami, anebo školení zaměstnanců, videohovory přes internet Vám ušetří nejen výdaje na cestu a ubytování, ale i tolik drahocenný čas.

Společnost ProPC Vám na míru zrealizuje zázemí pro videohovory a videokonference tak, abyste se Vy už o nic nemuseli starat a vše fungovalo naprosto profesionálně. Naše řešení je spolehlivé a vždy zcela přizpůsobené Vašim požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat v případě Vašeho zájmu.

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :