Hardware, Internet, Komunikace

Videohovor

Málokdo má dnes možnost setkávat se osobně všemi lidmi, se kterými potřebuje komunikovat. Nejen z časových důvodů, ale také proto, že mohou být právě na druhé straně planety.

Technika se však neustále vyvíjí kupředu a přizpůsobuje se našim rostoucím potřebám, a tak i pro tento problém je tu řešení – videohovor. Díky internetu, který je dnes samozřejmostí, můžeme komunikovat tváří v tvář s lidmi vzdálenými i tisíce kilometrů, jako by byli přímo vedle nás.

Videohovor také můžete uskutečnit se svými dětmi hrajícími si na zahradě, komunikovat se starými rodiči apod. Prostřednictvím dveřního komunikátoru můžete vést videohovor také třeba s návštěvou u Vašich dveří, včetně toho, že jí můžete pustit dovnitř.

Videohovor se zkrátka uplatní v mnoha situacích, ať už ve Vaší firmě nebo domácnosti. Pokud se nespokojíte s nepříliš spolehlivým řešením typu Skype a rádi byste využili profesionální a stabilní produkt, obraťte se na nás.

Vytvoříme Vám řešení zcela na míru na základě Vašich představ a požadavků. Zařízení pro videohovory a videokonference vybereme podle vhodnosti pro Váš účel a odborně jej nainstalujeme do Vašeho prostředí. Spolehnout se také můžete na rozumnou cenu.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :