Webové stránky

Tvorba www

Věděli jste, že neodborně provedené www stránky můžou Vaší společnosti spíše uškodit? Chcete na návštěvníky Vašich stránek zapůsobit jako odborníci ve svém oboru a přesvědčit je, aby si mezi konkurencí vybrali právě Vás? V takovém případě jsou kvalitně a profesionálně vytvořené www stránky nutností.

Tvorba www stránek je činnost, které je třeba věnovat náležitou péči. V ProPC s.r.o. víme, že na detailech záleží. Jsme proto opravdu důslední. Hrajeme si s Vašimi stránkami tak dlouho, dokud nejsme zcela spokojeni s výsledkem. A za ten se rozhodně nebudete stydět!

S naší pomocí udělejte ten nejlepší dojem na nové i stávající zákazníky Vaší společnosti. Tvorba WWW stránek Vám nepřinese žádné starosti navíc, o vše se postaráme sami. Také administrace námi vytvořených WWW stránek je velmi snadná a časově nenáročná. Vše Vám rádi ukážeme a zaškolíme Vás. Pravidelnou údržbu Vašich WWW stránek si navíc můžeme vzít zcela na starost za Vás.

Chcete-li s námi bez nutnosti závazku probrat Vaše představy, neváhejte nás kontaktovat!

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :