Webové stránky

Tvorba www

Věděli jste, že neodborně provedené www stránky můžou Vaší společnosti spíše uškodit? Chcete na návštěvníky Vašich stránek zapůsobit jako odborníci ve svém oboru a přesvědčit je, aby si mezi konkurencí vybrali právě Vás? V takovém případě jsou kvalitně a profesionálně vytvořené www stránky nutností.

Tvorba www stránek je činnost, které je třeba věnovat náležitou péči. V ProPC s.r.o. víme, že na detailech záleží. Jsme proto opravdu důslední. Hrajeme si s Vašimi stránkami tak dlouho, dokud nejsme zcela spokojeni s výsledkem. A za ten se rozhodně nebudete stydět!

S naší pomocí udělejte ten nejlepší dojem na nové i stávající zákazníky Vaší společnosti. Tvorba WWW stránek Vám nepřinese žádné starosti navíc, o vše se postaráme sami. Také administrace námi vytvořených WWW stránek je velmi snadná a časově nenáročná. Vše Vám rádi ukážeme a zaškolíme Vás. Pravidelnou údržbu Vašich WWW stránek si navíc můžeme vzít zcela na starost za Vás.

Chcete-li s námi bez nutnosti závazku probrat Vaše představy, neváhejte nás kontaktovat!

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :