Webové stránky

Tvorba webu

Prezentace na internetu je v dnešní době na prvních místech v marketingovém mixu každé úspěšné firmy. Naším cílem je tvorba internetové prezentace na profesionální úrovni.

Tvorba webu však není jenom o vytvoření profesionálního grafického vzhledu, který je samozřejmostí, bez níž se Vaše stránky neobejdou. Dnes je důležitá především optimalizace Vašeho webu pro internetové vyhledávače, protože servery jako Google či Seznam představují nejdůležitější zdroj návštěvnosti Vašeho webu.

Nabízíme komplexní řešení Vaší propagace v prostředí internetu. Tvorba webu, který splňuje všechny důležité atributy od přitažlivého vzhledu po špičkové technické provedení, je prvním nezbytným krokem v tomto procesu. Rádi Vám vytvoříme moderní webové stránky a zároveň zajistíme jejich kompletní technický provoz. Potřebujeme pouze znát Vaše představy a Vaší vizi zrealizujeme na profesionální úrovni a za příznivých finančních podmínek.

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :