Webové stránky

Tvorba webových stránek

V dnešní době, kdy je používání internetu úplnou samozřejmostí, je prezentace na webu nezbytnou součástí marketingu každé zodpovědné firmy. Lidé namísto v minulosti používaných telefonních seznamů dnes používají internetové vyhledávače, a kdo nemá kvalitní webovou prezentaci, jako by ani nebyl.

Tvorba webových stránek, na kterou se ve společnosti ProPC s.r.o. zaměřujeme, si klade za cíl nabídnout Vám takové webové stránky, které budou přesně odpovídat Vašim představám a finančním možnostem, tak, aby pro Vás byly opravdovým přínosem.

Zajístíme pro Vás zajímavou a snadno zapamatovatelnou doménu i webhosting, a pokud již webové stránky máte, ale nejste s nimi z různých důvodů zcela spokojeni, rádi je pro Vás upravíme dle posledních trendů.

Vytvoříme Vám webové stránky, které budou atraktivní, uživatelsky příjemné a snadno vyhledatelné v internetových vyhledávačích. Obraťte se na nás se svou vizí a my ji přetvoříme ve skutečnost. Tvorba webových stránek je jenom začátek, tím naše spolupráce nemusí skončit. Vaše webové stránky můžeme také dlouhodobě spravovat a stále je vylepšovat, a být Vám dále k dispozici ohledně poradenství či dalšího rozšiřování webu. Naše ceny jsou přívětivé, a to i přes profesionální kvalitu poskytovaných služeb.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :