Webové stránky

Tvorba web stránek

Web stránky jsou plnohodnotnou vizitkou Vaší společnosti a odrážejí firemní kulturu. Navíc mohou Vaší společnosti přivádět nové potenciální zákazníky. Představují tak formu vyžádané reklamy, a tu je třeba maximálně využít!

Pokud jsou Vaše web stránky kvalitně zpracované a plné aktuálního obsahu, návštěvníci se na ně naučí pravidelně vracet, a v jejich očích si tak budujete značku.

Tvorba web stránek je obor, kterým se naše společnost profesionálně zabývá. Můžeme Vám tak nabídnout kvalitně odvedenou práci a přitom za velice příznivou cenu.

Tvorba web stránek začíná tím, že s Vámi probereme Vaše představy, ale také finanční možnosti. Můžeme společně projít internetové stránky, které se Vám líbí a nechat se jimi volně inspirovat, anebo Vám sami navrhneme zcela originální zpracování Vašich web stránek. V každém případě se na nás s důvěrou obraťte!

Sídlem naší společnosti jsou Teplice. Rádi však za Vámi přijedeme i do Mostu, Chomutova, Ústí nad Labem či Děčína. Pokud sídlite mimo Ústecký kraj, nevadí. Praha je velmi blízko a rádi Vás navštívíme i v dalších regionech České republiky.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :