Webové stránky

Tvorba internetových stránek

Internetové stránky se za několik posledních let staly stěžejním informačním a propagačním médiem. Naprostá většina lidí vyhledává informace na internetu, a pokud Vás tam nenajde, půjde pochopitelně k Vaší konkurenci.

V době, kdy je navíc konkurence poměrně vysoká, je třeba mít před ní náskok a zákazníka přesvědčit, aby se rozhodl právě pro Vaši firmu. Toho lze docílit internetovými stránkami, díky kterým Vaše společnost působí důvěryhodně a profesionálně.

Tvorba internetových stránek, které dělají ten správný dojem, a přitom jsou kvalitně optimalizované pro vyhledávače jako je Seznam nebo Google, je naší specializací. S důvěrou se na nás obraťte, a společně probereme Vaší představu, poradíme na základě našich zkušeností, a docílíme tak atraktivních webových stránek, které budou tou nejlepší vizitkou Vaší společnosti!

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :