Webové stránky

Tvorba eShopu

Internetové stránky pomáhají Vaší společnosti přivádět nové potenciální zákazníky a udržovat si ty stávající. V případě eShopu mohou být webové stránky navíc i přímým prodejním kanálem Vašich produktů či služeb.

Tvorba eShopu je činnost, kterou lze připodobnit k zařizování normálního kamenného obchodu. Můžete si otevřít obchod s luxusní módou v Pařížské ulici, nebo večerku na sídlišti. Oba dva záměry vyžadují specifický přístup.

Stejně tak, jako na tržnici nebudete hledat originální značkové zboží, nemůžete očekávat, že s levně pořízeným, prefabrikovaným eShopem kdovíjak ohromíte náročnější zákazníky. Takto vytvořený eShop nezajistí Vašemu projektu velký obchodní úspěch.

Pokud se nespokojíte s levným "krabicovým" řešením dostupným na internetu, a zajímá Vás spíše tvorba eShopu vyladěného přímo na míru, podle Vašich specifických, náročných požadavků, neváhejte se obrátit na nás, a my pro Vás zrealizujeme profesionální eShop přímo podle Vašich představ.

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :