Webové stránky

Tvorba eShopu

Internetové stránky pomáhají Vaší společnosti přivádět nové potenciální zákazníky a udržovat si ty stávající. V případě eShopu mohou být webové stránky navíc i přímým prodejním kanálem Vašich produktů či služeb.

Tvorba eShopu je činnost, kterou lze připodobnit k zařizování normálního kamenného obchodu. Můžete si otevřít obchod s luxusní módou v Pařížské ulici, nebo večerku na sídlišti. Oba dva záměry vyžadují specifický přístup.

Stejně tak, jako na tržnici nebudete hledat originální značkové zboží, nemůžete očekávat, že s levně pořízeným, prefabrikovaným eShopem kdovíjak ohromíte náročnější zákazníky. Takto vytvořený eShop nezajistí Vašemu projektu velký obchodní úspěch.

Pokud se nespokojíte s levným "krabicovým" řešením dostupným na internetu, a zajímá Vás spíše tvorba eShopu vyladěného přímo na míru, podle Vašich specifických, náročných požadavků, neváhejte se obrátit na nás, a my pro Vás zrealizujeme profesionální eShop přímo podle Vašich představ.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :