Hardware, Internet, Komunikace

Telefony VoIP

Voice over Internet Protocol, zkráceně VoIP, je služba hlasového přenosu využívající jako přenosové médium internet nebo lokální počítačovou síť. Přestože je IP telefon zapojený do elektrické a počítačové sítě, funguje zcela nezávisle na Vašem počítači či notebooku.

Telefonní přístroje pro volání přes internet jsou dnes od klasických telefonů pro pevnou linku prakticky k nerozeznání. K dispozici jsou modely stolní i bezdrátové. Existují telefony s pokročilými funkcemi, nebo naopak na obsluhu zcela jednoduché.

S telefony VoIP ušetříte stovky i tisíce korun měsíčně, v závislosti na množství a typu Vašich volání. Levně volat můžete do všech pevných i mobilních sítí, navíc za volání mezi VoIP účastníky neplatíte vůbec nic.

Nabízíme Vám implementaci řešení internetové telefonie založené na bázi softwarových ústředen Asterisk. Telefony VoIP ve Vaší firmě či domácnosti stačí pouze připojit k internetu, a můžete začít šetřit! Neváhejte se na nás obrátit s Vaší představou, a my Vám navrhneme optimální řešení.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :