Hardware, Internet, Komunikace

Telefonní ústředna

Telefonní ústředna je komunikační zařízení, ke kterému jsou připojeny telefonní přístroje nebo další ústředny. Primárním účelem telefonní ústředny je spojování hovorů. Nemusí jít jenom o mezinárodní či místní hovory, ale také například o komunikaci uvnitř firmy, hotelu či penzionu, nebo v rámci rodinného domu.

Společnost ProPC Vám nabízí realizaci telefonních ústředen prostřednictvím internetové telefonie (VoIP, SIP) na bázi software Asterisk. Na základě Vašich požadavků vypracujeme návrh, realizaci i zajištění provozu Vašeho podnikového telekomunikačního systému.

Díky našim praktickým zkušenostem Vám navrhneme opravdu optimální variantu telefonní ústředny. Naše řešení bude pro Vás cenově výhodné a přitom technologicky vyspělé. Vaše nová telefonní ústředna tak dokáže spojovat videohovory nebo komunikovat s oblíbeným peer-to-peer programem Skype. Zajistíme také napojení na veřejnou telefonní síť (GSM i pevné linky).

Pro naší vzájemnou spolupráci není důležité, že naším sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Jestliže je vaší adresou například Praha, nebo jiný kraj České republiky, rádi za Vámi přijedeme. A navíc Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny!

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :