Webové stránky

Správa domén

Internetová doména je identifikátor počítačové sítě připojené do internetu ve formě www.nazevfirmy.cz. Nedílnou součástí úspěchu Vašich webových stránek je adresa (doména), kterou pro ně použijete. Doména Vašich stránek by měla odpovídat názvu Vaší společnosti, produktu nebo služby, a být navíc snadno zapamatovatelná.

Máte-li Vaše stránky u poskytovatele freehostingu (pronájem internetového prostoru zdarma), adresa Vašich stránek pravděpodobně vypadá takto: www.vasefirma.poskytovatel.cz. Tato forma jednak nepůsobí příliš profesionálně a důvěryhodně, navíc si ji asi zákazník bude jen obtížně pamatovat. Ušetřit takovým způsobem pár korun se opravdu nevyplatí.

Společnost ProPC s.r.o. se Vám postará o vaši internetovou doménu. Správa domén zahrnuje nejen jejich registraci, ale i provoz DNS serverů a poskytnutí dalšího technického zázemí. Pro Vaši firmu to bude velký přínos bez zbytečných starostí navíc.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi si vezmeme na starosti nejen správu domén Vaši firmy, ale postaráme se také o hosting webových stránek, provoz emailu, apod. V případě zájmu samozřejmě i o obsah a vzhled Vašeho webu!

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :