Webové stránky

SEO optimalizace

Grafické zpracování není to jediné, co ovlivňuje úspěšnost Vašich webových stránek, neméně důležité je, aby Vaše webové stránky byly snadno k nalezení. Aby vyhledávač Váš web našel a zařadil jej na přední pozice ve výsledku vyhledávání, je nutné provádět optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače.

Tento proces se odborně nazývá SEO optimalizace (zkratka pro anglický výraz: Search Engine Optimization). Čím vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání, na kterých se Vaše webové stránky umístí, tím více lidí najde nabídku Vašich služeb. Mohou se tak stát Vašimi novými zákazníky a zvýšit tak Vaše tržby. Pokud Vás ovšem ve výsledku nenajdou, pochopitelně přejdou na stránky Vaší konkurence, které se umístily před Vámi.

Investice do SEO optimalizace Vašich stránek, kterou Vám efektivně zajistíme, se Vám mnohonásobně vrátí. Touto metodou se profesionálně zabýváme, a námi vytvořené webové stránky splňují kritéria kvalitní SEO optimalizace. Neváhejte nás proto kontaktovat a nechte to na nás, správně technicky provedený web Vám pomůže získat nové zájemce o Vaše produkty.

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :