Webové stránky

Redesign

Dnešní společnost se velmi rychle mění a vyvíjí, a pokud se tomuto trendu dokážete přizpůsobit, získáváte tak náskok před konkurencí. To se týká především způsobu, jakým se na veřejnosti prezentujete. A Vaše internetové stránky jsou toho nedílnou součástí!

Jestliže Vaše webové stránky prošly úpravou již dávno, anebo si nejste jisti, zda správně fungují, svěřte jejich redesign profesionálům! Vytvoříme Vám na zakázku moderní webové stránky či internetovou aplikaci za velice příznivých finančních podmínek.

Samozřejmě se kompletně postaráme nejenom o samotný redesign, ale také o správu Vašich internetových domén, o webhosting Vašich www stránek, správu emailových schránek a všech dalších záležitostí s tím spjatých. V případě Vašeho zájmu se na nás neváhejte nezávazně obrátit!

Sídlem naší společnosti jsou Teplice. Rádi však za Vámi přijedeme i do Mostu, Chomutova, Ústí nad Labem či Děčína. Pokud sídlite mimo Ústecký kraj, nevadí. Praha je velmi blízko a rádi Vás navštívíme i v dalších regionech České republiky.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :