Mobilní aplikace

Programování Java

Objektově orientovaný programovací jazyk Java patří mezi nejoblíbenější, a tím pádem nejpoužívanější programovací jazyky současnosti, a má mnoho variant využití. Jazyk JAVA byl vyvinutý firmou Sun Microsystem, kterou později odkoupila jiná americká společnost Oracle Corporation.

Java se používá například pro programování aplikací využívaných čipovými kartami, mobilními zařízeními, stolními počítači, webovými servery apod. Java je spolehlivý a bezpečný programovací jazyk. Vychází z C a C++, ale je oproti nim přehlednější, navíc se neustále vyvíjí a rozšiřuje.

Programování Java aplikací pro mobilní platformu Android, nebo webových servletů pro Java aplikační servery (např. Tomcat, Jetty) je činnost, se kterou máme dlouholeté zkušenosti. Můžeme Vám proto nabídnout programátorské služby na profesionální úrovni s maximálním přizpůsobením Vašim požadavkům.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně požadavků na vytvoření Vaší mobilní aplikace pro platformu Android, případně jiného projektu v jazyce Java.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :