Mobilní aplikace

Programování Android

Platforma Android je velice populárním a v současnosti také nejrychleji se rozrůstajícím mobilním operačním systémem. Řada chytrých telefonů a tabletů s tímto systémem je cenově dostupná, což významně přispívá k jeho oblíbenosti mezi uživateli.

Aplikace pro tato mobilní zařízení mají mnoho nesporných výhod. Ovládání je pro uživatele komfortní a intuitivní. Mohou sdílet nebo získávat obsah kdekoliv a kdykoliv. Jednou stažené mobilní aplikace navíc v telefonu zůstávají trvale k dispozici.

Vzhledem k tomu, že mobilní zařízení jsou v čele růstu mediální komunikace, je využití mobilních aplikací ideální způsob, jak zvýšit povědomí o Vašem produktu nebo značce. Mobilní aplikace zároveň nabízejí široké spektrum možností zejména těm firmám, jejíž pracovníci se pohybují mimo kancelář, a nemají třeba k dispozici plnohodnotný počítač.

Programování Android aplikací je jedna z námi nabízených profesionálních služeb. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti mobilní techniky, které jsme schopni aplikovat do praxe. Na základě Vašeho požadavku či nápadu vytvoříme aplikaci, která Vám bude přinášet výhody a usnadňovat práci.

Chtete-li získat výhodu oproti Vaší konkurenci, nebo chcete nabídnout Vašim zákazníkům úplně nový typ služeb? Obraťte se na nás, a rádi pro Vás naprogramujeme Android aplikace na míru.

ProPC s.r.o. je společnost, jejímž sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Je-li Vaším působištěm Praha, Plzeň, nebo jiné místo v České republice, nevadí. Rádi za Vámi přijedeme a nabídneme Vám naše kvalitní služby.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :