Mobilní aplikace

Programátor

Možná už máte konkrétní představu či požadavky, které by měla Vaše mobilní aplikace splňovat, ale chybí Vám zkušený programátor, který by tuto Vaši představu zrealizoval? Nebo si na realizaci vlastními silami netroufáte a raději byste se obrátili na odborníky, kteří by se vývoji Vaší aplikace věnovali na profesionální úrovni?

U nás jste na správném místě. Máme bohaté zkušenosti s programováním zejména v jazycích Java, Objective-C (XCode), PHP atd. Díky tomu Vám můžeme nabídnout spolehlivou spolupráci na vývoji Vašich mobilních nebo webových aplikací, to vše v krátkém čase a za dostupnou cenu.

Programátor, analytik, grafický designér či kodér - to všechno jsou naše odbornosti, které budete při vývoji mobilní aplikace potřebovat. Naši vývojáři se o Váš projekt postarají od A až po Z. Neváhejte nás proto kontaktovat!

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :