Webové stránky

Prezentace firmy

Webové stránky jsou v dnešní době zcela nezbytnou součástí prezentace firmy - tak samozřejmou, jako jsou třeba vizitky. Vytvářejí nejlepší a nejucelenější obraz o Vaší společnosti.

Proto by Vaše stránky měly být zpracovány tak, aby návštěvník získal ten správný pocit, že našel to, co hledal. Aby si vybral právě Vaši firmu a nikoliv Vaší konkurenci. Prezentace firmy proto musí odpovídat tomu, co zákazník očekává od Vašich výrobků a služeb. Pokud chcete zákazníka přesvědčit, že svojí práci opravdu rozumíte, s neodborně provedenými webovými stránkami se Vám to nejspíš nepodaří.

Chcete-li svěřit internetovou prezentaci Vaši firmy do péče profesionálů, neváhejte se obrátit na nás. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme vytvoříme www stránky, které předčí Vaše očekávání.

Pro naší vzájemnou spolupráci není důležité, že naším sídlem jsou Teplice v Ústeckém kraji. Jestliže je vaší adresou například Praha, nebo jiný kraj České republiky, rádi za Vámi přijedeme. A navíc Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny!

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :