Outsourcing

Outsourcing

Ve společnosti ProPC s.r.o. komplexně řešíme outsourcingové služby v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Profesionálně se postaráme o kompletní servis a nastavení optimálního a bezproblémového chodu Vaší stávající IT techniky. Dle Vašeho přání a potřeb navrhneme, sestavíme a dodáme nové zařízení a aplikace. Zajistíme pravidelný servis a zálohování dat.

Nabízíme servisní balíčky pro počítače a notebooky. Ať se jedná o odvirování nebo reinstalaci či komplexní instalaci nového software.

Vaší počítačovou síť, servery a stanice nastavíme efektivně a zabezpečíme data. Při náhlé poruše Vám zapůjčíme naši IT techniku.

Co je to Outsourcing?

Outsourcing (využití vnějších zdrojů) znamená vyčlenění různých podpůrných a vedlejších činností a jejich svěření do správy jiné externí společnosti, která se specializuje na příslušný obor. Činnost tak není zajišťována vlastními zaměstnanci, nýbrž na základě smluvního vztahu s dodavatelem.

Výhody Outsourcingu?

Outsourcing vede ke snížení Vašich nákladů a k soustředění se na hlavní činnosti Vaší firmy, a to v zájmu její konkurenceschopnosti.

Využijte naše služby a optimalizujte své náklady na správu IT techniky. Věnujte se raději naplno tomu, čemu rozumíte a co vám přináší profit.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :