Webové stránky

Optimalizace webu

Dnešní svět se neustále mění, a tomuto trendu je potřeba se přizpůsobit, chceme-li být úspěšní. Nejinak tomu je i v případě webových stránek, které reprezentují Vaši společnost.

Co působilo na návštěvníky Vašeho webu před pár lety, už dnes nemusí fungovat. Je proto důležité zabývat se, na profesionální úrovni, procesem optimalizace webu.

Optimalizace webu znamená přizpůsobení webových stránek nejenom současným módním trendům, ale i technickým požadavkům na funkčnost.

Díky těmto změnám se pak Váš web bude správně zobrazovat na mobilních zařízeních jako jsou chytré telefony a tablety, ale také, a to je obzvlášť důležité, získá lepší pozice ve výsledcích vyhledávání. Takový web Vaše návštěvníky lépe zaujme a snáze je přiměje využít služby nebo produkty Vaší společnosti.

Firma ProPC se zabývá všemi druhy optimalizace webu, jako je SEO (Search Engine Optimization), redesign i přizpůsobení funkcí a ovládání stránek. Zavolejte nám, nebo napište, abyste se dozvěděli, jak lze optimalizovat právě Váš web ke spokojenosti nejen Vaší, ale i Vašich stávajících i nových zákazníků. Probereme Vaše představy a přizpůsobíme se Vaším požadavkům. Výsledkem naší spolupráce budou kvalitně provedený web, který Vám přinese výsledky!

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :