Webové stránky

Optimalizace SEO

Vzhled Vašich webových stránek není to jediné, co zásadně ovlivňuje jejich úspěšnost z hlediska návštěvnosti. Velmi důležité také je, aby stránky byly snadno k nalezení. K tomu, aby internetové vyhledávače Vaši stránku našly a zařadily ji na přední pozice, je nutná optimalizace webových stránek metodou SEO (Search Engine Optimization).

Čím vyšší (tj. lepší) pozice ve výsledcích vyhledávání Vaše webové stránky dosáhnou, tím více lidí najde nabídku Vašich produktů a služeb, a mohou se stát Vašimi zákazníky. Optimalizace SEO je výhodná investice, která se Vám mnohonásobně vrátí.

Metodou optimalizace SEO se zabýváme, a webové stránky vždy vytváříme tak, aby splňovaly důležitá technická i obsahová kritéria. SEO optimalizace je proces, který nekončí výrobou stránek, ale je důležité se jím zabývat kontinuálně.

Během optimalizace SEO upravíme obsah Vašich webových stránek tak, aby je internetové vyhledávače vyhodnotily jako důležité pro daného uživatele. Pokud Seznam či Google usoudí, že Vaše stránky jsou k danému výrazu relevantní, umístí je na přední pozice ve svých výsledcích hledání.

Neváhejte nás tedy kontaktovat a svěřte nám Vaši internetovou prezentaci, efektivně zhotovený web Vám pomůže získat nové zákazníky!

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :