O nás

O nás

ProPC s.r.o. působí v oblasti IT od roku 2004. Nabízíme komplexní služby spojené s informačními a komunikačními technologiemi, jako je outsourcing, vývoj aplikací, tvorba webových stránek, nebo správa počítačových sítí pro velké firmy, živnostníky i soukromé osoby.

Staňte se našimi stálými zákazníky a my se o Vaše potřeby v oblasti IT profesionálně postaráme s důrazem na individuální přístup, kvalitu a cenu.

Naše základy

ProPC s.r.o. je ryze česká společnost, se sídlem v Teplicích, která je v vlastněna dvěma fyzickými osobami. Vznikla transformací z OSVČ.

Zakladatel společnosti se od poloviny 90tých let zabývá podnikáním v oblasti IT, při kterém získal praxi navrhováním počítačových sestav, serverů, realizací firemních strukturovaných sítí a implementaci podnikových informačních systémů. Získané zkušenosti jsou podpořeny studiem oborů ekonomické informatiky a managementu na vysokých školách v České republice, Slovensku a Velké Británii.

Druhý společník vstoupil do existující společnosti se zkušenostmi spoluzakladatele a dlouholetého manažera portálu pro motoristy Cars.cz.

Naše filozofie

Ve společnosti ProPC s.r.o. jsme přesvědčeni, že pouze spokojený zákazník je tím správným zákazníkem. Proto nabízíme produkty a služby tvořené přímo na míru, a s ohledem na zákazníkovy potřeby a možnosti.

Spolehlivost, flexibilitu, dodržování stanovených termínů, serióznost a schopnost vyhovět náročným požadavkům zákazníků považujeme za klíčovou součást našeho podnikání.

Neváhejte nás proto kontaktovat a my Vám pomůžeme s Vaší stávající IT technikou, nabídneme softwarové a hardwarové vylepšení, servis, zaškolíme Vás i Vaše zaměstnance. Nabízíme Vám vytvoření mobilní aplikace pro platformu Android nebo iPhone/iPad. S Vaší vlastní mobilní aplikací budete o krok napřed.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :