Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Společnost ProPC s.r.o. pro Vás vytvoří mobilní aplikace na klíč pro platformy Android nebo iOS (Apple iPhone, iPad). Mobilní aplikace Vám přivedou nové zákazníky a také Vám pomohou zvýšit povědomí o Vašem produktu nebo značce.

Možná jste ve Vaší firmě již uvažovali o vývoji vlastní mobilní aplikace usnadňující zákazníkům přístup k Vašim službám. Nebo máte zajímavý nápad, jak využít výhod mobilních zařízení.

Nabízíme Vám profesionální spolupráci v oblasti vývoje mobilních aplikací. Kontaktujte nás s Vaší představou a my Vám zašleme nezávaznou nabídku s cenovou kalkulací a našimi inovativními nápady k realizaci Vašeho projektu. Cena vytvoření aplikace se odvíjí od náročnosti aplikace, ale vyjdeme Vám vstříc i v případě omezených rozpočtů. Najdeme pro Vás vhodný kompromis mezi cenou a nároky na funkcionalitu aplikace.

Vývoji Vaší aplikace se budeme věnovat na 100%, jako by to byl náš vlastní projekt. Vytvořená aplikace bude totiž současně i naší referencí, kterou se budeme chtít pochlubit.

Mobilní aplikace pro iPhone nebo Android?

Jedním z nejznámějších mobilních operačních systémů, kterému se věnujeme, je iOS. Byl vytvořený společností Apple pro oblíbené smartphony iPhone a tablety iPad. Jeho uživatelé, kteří jsou často za mobilní aplikace a příslušenství pro tento operační systém ochotni si připlatit, jej považují za nejkvalitnější a nejspolehlivější mobilní platformu. Pro některé uživatele je dokonce vlastnictví nejnovějšího mobilního telefonu iPhone otázkou prestiže.

Další známý operační systém, pro který Vám rádi naprogramujeme mobilní aplikaci, je Android. Tento systém od Google je velice populární a v současné době se jedná o nejrychleji se rozrůstající mobilní platformu. Při jeho vývoji byla brána v úvahu řada omezení, kterými klasická mobilní zařízení na rozdíl od běžných počítačů disponují, tzn. menší výkonnost a dostupná pamět, omezená výdrž baterie. Pořizovací cena zařízení s Androidem, které nabízí velké množství výrobců, bývá často nižší, což přispívá k oblíbenosti mobilních aplikací pro tento operační systém.

Ukázka námi realizovaných mobilních aplikací

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :