Hardware, Internet, Komunikace

Levné telefonování

V dnešní zrychlené době je telefonická komunikace každodenní nezbytností, bez níž se téměř nikdo neobejde. Klasičtí telefonní operátoři jsou si této skutečnosti dobře vědomi, a využívají ji ve svůj prospěch. Je známou skutečností, že ceny za volání jsou v našich končinách dražší než jinde. O roamingových cenách při cestě do zahraničí ani nemluvě.

Pro ty z nás, kteří chceme omezit náklady za volání, však existují možnosti pro levné telefonování. Patří mezi ně zejména internetová telefonie, kdy pro hovory využíváme datový přenos, který již zpravidla máme zaplacený. Volání v takovém případě probíhá přes internet.

V konečném důsledku to znamená, že kromě poplatků za datové připojení není potřeba žádných dalších měsíčních plateb. Nemusíme se navíc vzdávat obvyklého pohodlí, na které jsme z klasického telefonování prostřednictvím mobilních či pevných telefonů zvyklí. VoIP telefony (přístroje pro internetovou telefonii) jsou dnes již levné a svým vzhledem i funkčností totožné s klasickými telefony. Navíc existuje i mnoho počítačových programů i aplikací pro chytré mobily, kdy se zcela obejdete bez telefonního přístroje.

V případě Vašeho zájmu o levné telefonování, pro Vaší firmu či domácnost, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme Vám se zorientovat ve složitém světě VoIP telefonie, provedeme odbornou instalaci a zaškolení, a to za velice příznivých cenových podmínek.

Pokud je sídlem Vaší společnosti Praha, nevadí! Přestože naším domovem jsou Teplice v Ústeckém kraji, rádi za Vámi přijedeme do ostatních regionů České republiky. A k tomu Vám ještě můžeme nabídnout mimopražské ceny.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :