Hardware, Internet, Komunikace

Levné telefonování

V dnešní zrychlené době je telefonická komunikace každodenní nezbytností, bez níž se téměř nikdo neobejde. Klasičtí telefonní operátoři jsou si této skutečnosti dobře vědomi, a využívají ji ve svůj prospěch. Je známou skutečností, že ceny za volání jsou v našich končinách dražší než jinde. O roamingových cenách při cestě do zahraničí ani nemluvě.

Pro ty z nás, kteří chceme omezit náklady za volání, však existují možnosti pro levné telefonování. Patří mezi ně zejména internetová telefonie, kdy pro hovory využíváme datový přenos, který již zpravidla máme zaplacený. Volání v takovém případě probíhá přes internet.

V konečném důsledku to znamená, že kromě poplatků za datové připojení není potřeba žádných dalších měsíčních plateb. Nemusíme se navíc vzdávat obvyklého pohodlí, na které jsme z klasického telefonování prostřednictvím mobilních či pevných telefonů zvyklí. VoIP telefony (přístroje pro internetovou telefonii) jsou dnes již levné a svým vzhledem i funkčností totožné s klasickými telefony. Navíc existuje i mnoho počítačových programů i aplikací pro chytré mobily, kdy se zcela obejdete bez telefonního přístroje.

V případě Vašeho zájmu o levné telefonování, pro Vaší firmu či domácnost, nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme Vám se zorientovat ve složitém světě VoIP telefonie, provedeme odbornou instalaci a zaškolení, a to za velice příznivých cenových podmínek.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :