Webové stránky

Internetové stránky

Internet je nejrychleji rostoucí informační médium, a dnes už jej používá přes 73% uživatelů jako svůj hlavní zdroj informací o produktech a službách. Jenom v České republice internet navštíví více než 5 milionů uživatelů za měsíc!

Máte-li vlastní internetové stránky, které jsou dobře technicky provedené, aby se umísťovaly na předních pozicích v internetových vyhledávačích, usnadníte tak uživatelům internetu nalezení Vaší společnosti. Pokud jsou stránky navíc atraktivně provedené a dělají Vám dobrou reklamu, snadno tyto uživatele získáte jako své nové zákazníky.

Internetové stránky Vám mohou zjednodušit a zefektivnit komunikaci nejen s konečnými zákazníky, ale i s dodavateli a odběrateli Vašich produktů či služeb. Vytvoříme Vám internetové stránky přesně podle Vašich požadavků a přání. Od webdesignu až po administrační prostředí - nemusíte se tedy bát, že byste stránky neuměli sami spravovat.

Pokud však s údržbou Vašich internetových stránek nechcete mít žádné starosti, rádi se postaráme i o jejich pravidelnou správu a aktualizaci. Máte už vizi, jak by měly Vaše nové internetové stránky vypadat? Rádi tuto vizi s Vámi probereme a na jejím základě Vám vypracujeme cenovou nabídku, která Vás příjemně překvapí.

Sídlem naší společnosti jsou Teplice. Rádi však za Vámi přijedeme i do Mostu, Chomutova, Ústí nad Labem či Děčína. Pokud sídlite mimo Ústecký kraj, nevadí. Praha je velmi blízko a rádi Vás navštívíme i v dalších regionech České republiky.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :