Webové stránky

Internetové stránky

Internet je nejrychleji rostoucí informační médium, a dnes už jej používá přes 73% uživatelů jako svůj hlavní zdroj informací o produktech a službách. Jenom v České republice internet navštíví více než 5 milionů uživatelů za měsíc!

Máte-li vlastní internetové stránky, které jsou dobře technicky provedené, aby se umísťovaly na předních pozicích v internetových vyhledávačích, usnadníte tak uživatelům internetu nalezení Vaší společnosti. Pokud jsou stránky navíc atraktivně provedené a dělají Vám dobrou reklamu, snadno tyto uživatele získáte jako své nové zákazníky.

Internetové stránky Vám mohou zjednodušit a zefektivnit komunikaci nejen s konečnými zákazníky, ale i s dodavateli a odběrateli Vašich produktů či služeb. Vytvoříme Vám internetové stránky přesně podle Vašich požadavků a přání. Od webdesignu až po administrační prostředí - nemusíte se tedy bát, že byste stránky neuměli sami spravovat.

Pokud však s údržbou Vašich internetových stránek nechcete mít žádné starosti, rádi se postaráme i o jejich pravidelnou správu a aktualizaci. Máte už vizi, jak by měly Vaše nové internetové stránky vypadat? Rádi tuto vizi s Vámi probereme a na jejím základě Vám vypracujeme cenovou nabídku, která Vás příjemně překvapí.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :