Hardware, Internet, Komunikace

Hardware, Internet, Komunikace

Cílem ProPC s.r.o. je profesionální zajištění chodu Vaší IT techniky tak, abyste se mohli plně věnovat Vašim hlavním záležitostem. Zajistíme Vám bezchybné fungování výpočetní a komunikační techniky a procesů s nimi spojených.

Hardware

Nabízíme Vám takový hardware, kterému důvěřujeme, a jsme seznámeni s jeho vlastnostmi, správným použitím a provozem. Proto jsme také schopni dodat Vám zařízení, které bude splňovat Vaše představy. Dokážeme Vám nabídnout nejenom konkurenceschopné internetové ceny, ale zajistíme též instalaci dodaného hardware a jeho následnou pravidelnou údržbu. I v případě neočekávané poruchy se postaráme o profesionální záruční a pozáruční servis, včetně zapůjčení náhradní techniky, po celou dobu vyřízení reklamace nebo opravy.

Internet

Zajistíme Vám bezchybně fungující připojení k internetu, dle místně dostupných služeb (bezdrátové připojeni prostřednictvím Wifi, přes mobilního operátora, nebo datovým kabelem). Navrhneme Vám nejvýhodnější variantu, přesně podle Vašich požadavků.

Komunikace

Nabízíme Vám implementaci řešení internetové telefonie (VoIP), založené na bázi softwarových ústředen Asterisk. Přesunutí části Vaši telefonní komunikace na internet Vám přinese výraznou finanční úsporu. Můžete si vybrat ze široké škály zařízení, jako jsou speciální HW telefony, videotelefony, SMS brány, softwarové aplikace, chytré telefony (např. Android, iPhone), IP kamery, dveřní komunikátory apod. Propojujeme Skype s pevnými a mobilními telefony, převádíme text na hlas (Text-To-Speech).

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :