Hardware, Internet, Komunikace

Dveřní komunikátor

Dveřní komunikátor je zařízení, které Vám ušetří spoustu zbytečných kroků a mnohdy i nepříjemných překvapení. Jedná se o jakéhosi digitálního vrátného, díky kterému můžete komunikovat s návštěvníky za vchodovými dveřmi, a vpustit je dovnitř "na dálku".

Moderní dveřní komunikátor, na rozdíl od zastaralých analogových zařízení, se připojuje na strukturovanou kabeláž počítačové sítě. Dokáže totiž nejenom přenášet hlas, ale i video a to třeba až na druhý konec světa. Se svými návštěvníky tak můžete komunikovat odkudkoliv, třeba prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi naistalujeme IP dveřní komunikátor do Vašeho domu či firmy, a to na základě vašich představ, požadavků a možností. Díky našim zkušenostem Vám můžeme nabídnout profesionální služby za příznivou cenu.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :