Hardware, Internet, Komunikace

Dveřní komunikátor

Dveřní komunikátor je zařízení, které Vám ušetří spoustu zbytečných kroků a mnohdy i nepříjemných překvapení. Jedná se o jakéhosi digitálního vrátného, díky kterému můžete komunikovat s návštěvníky za vchodovými dveřmi, a vpustit je dovnitř "na dálku".

Moderní dveřní komunikátor, na rozdíl od zastaralých analogových zařízení, se připojuje na strukturovanou kabeláž počítačové sítě. Dokáže totiž nejenom přenášet hlas, ale i video a to třeba až na druhý konec světa. Se svými návštěvníky tak můžete komunikovat odkudkoliv, třeba prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi naistalujeme IP dveřní komunikátor do Vašeho domu či firmy, a to na základě vašich představ, požadavků a možností. Díky našim zkušenostem Vám můžeme nabídnout profesionální služby za příznivou cenu.

To, že sídlem naší společnosti jsou Teplice v Ústeckém kraji, není žádnou překážkou. Přijedeme za Vámi rádi i do dalších míst České republiky. Praha, Hradec Králové apod.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :