Webové stránky

Design stránek

Přemýšlíte, jak byste Vašim stávajícím webovým stránkám dodali nový svěží styl? Chcete se přizpůsobit novým trendům a být o něco modernější? Anebo zkrátka jen chcete, aby Vaše stránky byly atraktivní a dělaly Vaší firmě dobré jméno?

Od toho jsme tu pro Vás, abychom si vzali na starosti design stránek Vaší společnosti, a učinili jej příjemným nejen na pohled, ale i z hlediska ovládání.

Vašemu webu se budeme věnovat s náležitou péčí a pozorností, abychom vytvořili skvělý design stánek podle Vašich představ. Pokud se obáváte, že budete muset vynaložit značné finanční prostředky, můžeme Vás uklidnit – naše ceny jsou přívětivé, a i pro nižší finanční rozpočet nalezneme společné řešení.

Jestliže chcete design stránek Vaší firmy vyřešit rychle a profesionálně, není třeba si dělat vrásky. Obraťte se s důvěrou na nás a my už se o to postaráme.

Přestože sídlem naší společnosti jsou Teplice, není na překážku, pokud sídlíte mimo Ústecký kraj. Vzdálenost míst jako Praha či ostatní regiony České republiky naší spolupráci vůbec nebrání. V případě Vašeho zájmu za Vámi přijedeme kamkoliv.

Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :