ProPc s.r.o.

Hardware, Web, Internet, Komunikace

Cílem ProPC s.r.o. je profesionální zajištění chodu Vaší IT techniky tak, abyste se mohli plně věnovat Vašim hlavním záležitostem. Zajistíme Vám bezchybné fungování výpočetní a komunikační techniky a procesů s nimi spojených.

Více informací ...

Webové stránky

Webové stránky jsou v první řadě Vaší vizitkou. Dělají první dojem o firmě na potencionálního zákazníka, a pro někoho můžou být i jediným způsobem, jak se veřejně prezentovat zájemcům o nabízené služby nebo výrobky. Firemní webové stránky jsou totiž velmi levným způsobem sebepropagace, v porovnání se všemi ostatními druhy reklamy.

Více informací ...

Vývoj aplikací

Společnost ProPC s.r.o. Vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro platformy Android nebo iOS (Apple iPhone, iPad). Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce.

Více informací ...

Outsourcing

Profesionálně se postaráme o kompletní servis a nastavení optimálního a bezproblémového chodu Vaší stávající IT techniky. Dle Vašeho přání a potřeb navrhneme, sestavíme a dodáme nové zařízení a aplikace. Zajistíme pravidelný servis a zálohování dat.

Více informací ...
Společnost ProPC vám vytvoří mobilní aplikaci na klíč pro OS Android. Vytvoříme i aplikace pro iOS (Apple iPhone, iPad). Chytré mobily a tablety jsou mezi uživateli stále rozšířenější a jsou již i cenově dostupné. Mobilní aplikace vám přivedou nové zákazníky a také vám pomohou zvýšit povědomí o vašem produktu nebo značce. Kontaktujte nás s vaší představou o požadovaném účelu aplikace a my vám zašleme

Kontakty

Kontakty

ProPC s.r.o.

U Císařských lázní 368/7
415 01 Teplice

IČO: 25489194, DIČ: CZ25489194

telefon : +420 417 530 214
mobil : +420 777 230 231
email : info@propc.cz

Obchodní oddělení:

telefon: +420 603 953 914
+420 608 000 066

QR kód - ProPc

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.

Prosím vyplňte všechny položky formuláře
opište kód z obrázku :